آموزش آنلاین ترکی استانبولی | کلاس آنلاین ترکی استانبولی | TomerLearn

دوره تدریس آنلاین زبان ترکی استانبولی ویژه آمادگی آزمون تومر ، تحصیل ، اشتغال ، مهاجرت

بهترین و متفاوت ترین دوره آموزش آنلاین ترکی استانبولی در ایران

مثل کلاس درس واقعی یاد بگیر

با توجه به اقبال روزافزون هموطنان به زندگی و تحصیل در ترکیه، نیاز به دوره‌های آموزشی استاندارد و جامع ترکی استانبولی بیش از پیش احساس می‌شود. بطور کلی افرادی که کشور ترکیه را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب می‌کنند در دو دسته جای می‌گیرند:

 1. 1. افرادی که قصد تحصیل در دانشگاههای ترکیه را دارند.
 2. 2.افرادی که به قصد اشتغال، سرمایه‌گذاری و یا زندگی وارد این کشور می‌شوند.
 3.  

با توجه به این تقسیم بندی، آکادمی تومرلرن اقدام به طراحی دوره‌های جامع آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی نموده است که جوابگوی تمام نیازهای آموزشی مهاجرین به کشور ترکیه می‌باشد. استاد فرید لطفی که از اساتید برجسته زبان ترکی استانبولی در شهر تبریز می‌باشند وظیفه تدوین و تدریس این دوره‌های آموزشی را بر عهده دارند.

⚠️ لازم به یادآوری است که پیش نیاز این دوره‌ها مشاهده ویدئوی آشنایی با حروف الفبا می‌باشد که به صورت رایگان در صفحه اصلی سایت تومرلرن قابل مشاهده است.

به راحتی ترکی استانبولی یاد بگیر

آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی

دوره تدریس آنلاین زبان ترکی استانبولی ویژه آمادگی آزمون تومر

 

آزمون تومر آزمونی است که برای سنجش میزان معلومات زبان ترکی استانبولی اتباع خارجی در کشور ترکیه برگزار می‌شود. افرادی که این آزمون را با موفقیت سپری کنند می‌توانند مدرک تومر را دریافت نمایند.

سخنی با زبان آموزان عزیز

ویژگیهای این دوره:

1- این دوره آنلاین بوده و از تمام شهرهای ایران و خارج از کشور می‌توانید در این دوره شرکت کنید.

2- این دوره در 40 جلسه ارائه میشود که مدت زمان هر جلسه  یک ساعت و پانزده دقیقه میباشد.

3- رشد استاندارد و متناسب مهارتهای چهارگانه خواندن، نوشتن، شنیدن و مکالمه هدف اصلی این دوره است.

4- در این دوره تمام لغات مورد نیاز را فرا خواهید گرفت.

5- با تمام نکات گرامری مهم آشنا خواهید شد.

6- با انجام تکالیف مربوط به نوشتار و مکالمه و راهنمایی‌های مدرس دوره به خوبی پیشرفت خواهید کرد.

7- در طول برگزاری دوره و پس از آن می‌توانید از طریق گروه ایجاد شده در واتس آپ با مدرس دوره در تماس باشید و اقدام به رفع اشکالات خود نمایید.

8- در پایان دوره تمام مهارتهای چهارگانه خواندن، نوشتن، شنیدن و مکالمه شما در سطح مطلوبی خواهد بود و می‌توانید به راحتی در آزمون تومر شرکت نمایید.

9- افرادی که قصد شرکت در آزمون تومر را ندارند و به دنبال کسب مهارتهای زبانی لازم برای تحصیل در محیطهای دانشگاهی ترکیه و اشتغال در ترکیه می‌باشند نیز می‌توانند از این دوره استفاده نمایند.

نوع کلاس خود را انتخاب کنید !
کلاس آموزشی آنلاین صفر تا 100 ترکی استانبولی
( Türkçe Dil Kursu )

 • * ثبت نام شروع شد *

برای  انتخاب نوع کلاس بر روی دکمه ثبت نام  کلیک کنید.

اطلاعات کلاسها (ظرفیت 1 تا 5 نفر)

پرداخت به صورت اقساطی
 • کلاس تک نفره کاملا خصوصی = هزینه هر جلسه 150 هزار تومان
 • کلاس دو نفره = هزینه بازای هر نفر 120 هزار تومان
 • کلاس سه نفره = هزینه بازای هر نفر 100 هزار تومان
 • کلاس چهار نفره = هزینه بازای هر نفر 90 هزار تومان
 • کلاس پنج نفره = هزینه بازای هر نفر 80 هزار تومان
 • آموزش صفر تا صد ترکی استانبولی در 40 جلسه
 • مدت زمان هر جلسه 1 ساعت و 15 دقیقه
 • بدون نیاز به خرید کتاب
 • امکان مکالمه رودررو با تمامی اعضای گروه در هر جلسه
 • راهنمایی و رفع اشکال اختصاصی برای هر نفر در کلاس و واتس آپ
 • پرداخت هزینه در 4 قسط پیش پرداخت برای هر 10 جلسه

پاسخ سوالات شما اینجاست!

کلاس های آنلاین ما بصورت زنده با ویدئو کنفرانس (SkyRoom) برگزار می شود .تمرکز بر روی آموزش آنلاین ترکی استانبولی ، محتوای چند رسانه ای و آموزش بر مبنای صلاحیت ، تومرلرن را به تخصصی ترین مرکز آموزش آنلاین ترکی استانبولی کشور تبدیل کرده است .

بله، اگر قبل از شروع دوره انصراف خود را اعلام کنید هزینه ثبت نام شما برگشت داده خواهد شد ولی اگر کلاس ها شروع شده باشند امکان باز پرداخت هزینه کلاس ها وجود ندارد.

خیر ، کلاس ها در ایام تعطیلات رسمی ( ایام نوروز و سایر مناسبت ها ) و جمعه ها برگزار نمیشود.

در این دوره تمام نکات گرامری مورد نیاز، لغات و اصطلاحات ضروری و کاربردی، تکنیک های مکالمه، نوشتار و درک مطلب، آموزش داده میشود

بله ، در این دوره آموزشی تمام مطالب مورد نیاز برای موفقیت در آزمون TÖMER را فرا خواهید گرفت.

شما میتوانید بعد از ثبت نام در کلاس ها، از طریق گروه واتس آپی که برای هر گروه بصورت مجزا ایجاد خواهد شد، سوالات و مشکلات خود را مطرح نمائید.

تکالیفی که بعد از هر جلسه بایستی انجام دهید ، توسط مدرس دوره در واتس آپ بعد از اتمام هر جلسه ارسال خواهد شد، تا میزان یادگیری خود را محک بزنید و تمرینات بیشتری را انجام دهید .

قبل از شروع کلاس اطلاع رسانی خواهد شد و آن جلسه جزو جلسات دوره محاسبه نخواهد شد، مطالب آن جلسه نیز به جلسه بعدی موکول خواهد شد.

با توجه به توسعه زیرساختهای آموزش آنلاین (E-Learning ) همچنین تدریس مطالب با استفاده از ابزار های چند رسانه ای ، دسترسی به ویدیو ها آموزشی تدریس شده بعد از پایان هر جلسه و ارتباط مداوم مدرس و زبان آموز ( OnLine ) کیفیت دوره های آنلاین حتی میتواند بهتر از دوره های حضوری باشد.

 1. 1. گوشی موبایل هوشمند / کامپیوتر یا لپ تاپ
 2. 2. اینترنت پرسرعت و Stable
 3. 3. هدست یا Handsfree
 4. 4. مرورگر Chrome یا FireFox
 5. 5. با توجه به اینکه برای کار با اسکای روم نیاز به دانلود نرم‌افزار نیست و خدمات اسکای روم به صورت وب اپلیکیشن به عنوان سرویس ارائه می‌شود، نیاز به نصب برنامه نیست.
 6. 6. پشتیبان سایت در تمامی مراحل همراه شما خواهد بود و همچنین میتوانید برای ارتباط با پشتیبانی از بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

منبع اصلی مطالب آموزشی ارائه شده در این کلاس، مربوط به جزوه اختصاصی مدرس دوره میباشد که حاصل تلاش ها و تجربه چندین ساله وی در حوزه آموزش زبان ترکی استانبولی میباشد ، همچنین در این دوره ترکیبی از تمرینات و مطالب کتاب های Hitit ، Yedi İklim , İstanbul به همراه سایر فایل ها و ویدیو های آموزشی مرتبط ارائه میشود.

خیر، برای شرکت در این دوره آموزشی آنلاین ترکی استانبولی نیاز به تهیه هیچ کتابی ندارید، تمام تمارین و مطالب مورد نیاز به صورت فایل های چندرسانه ای بعد از پایان هر جلسه آموزشی برای شما زبان آموز عزیز ارسال خواهد شد.

در این دوره آموزشی تمام مطالبی که مورد نیاز شما است ارائه میشود، ولی برای تسلط کامل در این زبان بایستی تمامی تمرین ها و تکالیف مشخص شده توسط مدرس را انجام داده و مطالب هر جلسه را با دقت مرور نمایید.

بدیهی است که تسلط بر هر زبانی صرفا با حضور در کلاس ممکن نیست، بلکه نیازمند پشتکار و تداوم زبان آموز در بکارگیری مطالب آموزشی و انجام تمرینات و تکالیف میباشد.

انگلیسی
ترکی استانبولی
فارسی
0