قوانین و مقررات سایت

هنرجويان و دانشجويان گرامی لطفا به موارد زیر توجه بفرمایید:

 

-حق مالکیت معنوی فایلها، تصاویر و نوشته‌های ارائه شده در این وب سایت متعلق به مجموعه تومرلرن می‌باشد. لطفا از نشر بدون اجازه آنها در فضای مجازی و یا قرار دادن فایلهای خریداری شده در اختیار دیگران خودداری نمایید زیرا نشر بدون اجازه این مطالب مشمول پیگرد قانونی می‌باشد.

 

-به منظور خریداری فایلهای آموزشی، ابتدا عضو سایت شوید تا برای جلوگیری از بروز مشکلات ناخواسته در فرآیند خرید و بعد از آن، بتوانیم به اطلاعات ایمیل و یا شماره تلفن شما دسترسی داشته باشیم.

 

-امکان عودت وجه پرداخت شده پس از خرید موفق یک محصول وجود ندارد. لطفا در خرید خود دقت نمایید.

 

-شما پس از خریداری فایلهای آموزشی فقط یک بار مجاز به دانلود هر فایل می‌باشید. در صورت ناموفق بودن عملیات دانلود، می‌توانید با ارسال تیکت به پشتیبانی وب سایت مجددا لینک دانلود را دریافت نمایید.

 

-شما می‌توانید بسته‌های آموزشی ویدئویی تولید شده توسط مجموعه تومرلرن را چه به صورت مجزا  (مطلب به مطلب) و چه به صورت یکجا خریداری نمایید.

 

-در صورت انتخاب خرید بسته آموزشی کامل، می‌توانید بسته به تمایل، یا تمام مجموعه را دانلود نمایید و یا درخواست دریافت فیزیکی محصول را به صورت لوح فشرده و یا فلش در منزل خود داشته باشید. هزینه ارسال محصولات رایگان می‌باشد.

 

-شما می‌توانید از طریق بخش رفع اشکال اقدام به ارسال تیکت نمایید تا مدرس سایت در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی و رفع مشکلات شما اقدام نماید. پرسش و پاسخ در این بخش کاملا رایگان می‌باشد و شما تا سقف دو بار در هر روز می‌توانید سوالات خود را در این بخش مطرح نمایید.

 

-پس از دانلود و یادگیری هر فایل آموزشی می‌توانید به صورت رایگان در آزمون آنلاین هر بخش شرکت نمایید.

 

-در بخش نظرات، می‌توانید نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودتان را درباره کیفیت مطالب آموزشی مطرح بفرمایید.

 

-لطفا از ارسال نظرات سیاسی، قومیتی و هر نوع مطلب غیر مرتبط دیگر در بخش نظرات خودداری فرمایید.

 

-تمام مطالب ارائه شده در این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

 

 

 

Call Now Buttonمشاوره رایگان
0